Wiosna przyszła, czas na rower


tagi: błotniki rowerowe sks, liczniki rowerowe cateye, gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru

Nie trzeba być zapalonym rowerzystą, by z niecierpliwością czekać na pierwszą w sezonie przejażdżkę.

W tym czasie warto skupić się na przygotowaniu jednośladu do czekających nas wypraw. Przed nami wiele kilometrów do przejechania.  
Wczesnowiosenną zmorą jest niemal wszędobylskie błoto. Po intensywnej jeździe można znaleźć je nawet pod kaskiem. Taką atrakcję funduje nam tylne koło. Przednie potrafi rzucić grudką w twarz. Szukając rozwiązań problemu z błotem na plecach i głowie trafiłam na błotniki rowerowe SKS dostępne w sklepie http://www.akcesoria-rower.pl/blotniki-c-6.html 
Okazały się dobrym rozwiązaniem. Świetnie spełniają swoją rolę i są łatwe w montażu. Ich wybór jest na tyle duży, że znajdzie się w nim coś dla amatorów każdego stylu jazdy. Tematem, który łączy rowerzystów bardziej, niż błoto są przejechane kilometry. Mam znajomych, którzy wręcz licytują się, kto ma ich na swoim koncie więcej. Jadąc rowerem lubię wiedzieć, jaki dystans mam już za sobą i z jaką prędkością go pokonuję. Pozwala mi to tak rozłożyć siły, by cała wyprawa była przyjemnością, a nie walką o przetrwanie. 

Dlatego pewnego dnia zainteresowały mnie liczniki rowerowe Cateye. Bardziej zaawansowani cykliści znajdą wśród nich nawet urządzenia z pulsometrem monitorującym pracę serca. Wyposażając swój jednoślad przed sezonem warto zainteresować się również, gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru. Mam tu na myśli znalezienie punktu, który w swojej ofercie ma sprawdzone części zamienne. Chodzi tu bowiem o nasze bezpieczeństwo, a na na nim nie powinniśmy oszczędzać. Hamulce w rowerze mają działać skutecznie i bezawaryjnie. Zwłaszcza, gdy wybieramy się na dłuższą wyprawę. Warto więc zainwestować w tarcze hamulcowe jak najlepszej jakości.

Zobacz to na zdjęciach:
błotniki rowerowe sks
liczniki rowerowe cateye
gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru
błotniki rowerowe sks, liczniki rowerowe cateye, gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru

Podobne artykuły

rss icon Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Zobacz także:

Copyright ©2022. rev. 4.0. [ ]

maj 2020 luty 2020 czerwiec 2018 maj 2018 grudzień 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 styczeń 2017 listopad 2016 czerwiec 2016 maj 2016 luty 2016 styczeń 2016 sierpień 2015 czerwiec 2015 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 lipiec 2014 kwiecień 2014 październik 2013 marzec 2013 kwiecień 2012 luty 2012 październik 2011