Warsztaty dla każdego


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Każdy z nas z całą pewnością znajdzie coś, nad czym warto popracować. Zasada ta dotyczy zarówno wyglądu, jak i cech charakteru. I właśnie na tym drugim się zatrzymajmy.

Zmiana swojego nastawienia, zmiana swojego podejścia do życia, świata i siebie samych to zmiana bardzo ważna. Warto jej dokonać, gdy czujemy, że nie czujemy się w swojej skórze zbyt komfortowo. Warto również jej dokonać, gdy czujemy, że moment życia, w którym się znajdujemy jest właśnie tym momentem, w którym trzeba coś w sobie zmienić, by zwyciężyć. Praca nad charakterem, praca nad samym sobą to bardzo trudne zadanie. Na szczęście w dzisiejszych czasach można liczyć na solidną i fachową pomoc.

Weź się na warsztat

W dużym mieście takim jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk czy Poznań bardzo często organizowane są warsztaty coachingowe. Indywidualne lub grupowe. I naprawdę warto się na nie udać. Dla samego siebie, swojej własnej satysfakcji i radości z życia. Każdy doskonale wie, że w dzisiejszych czasach nie da się osiągnąć zbyt wiele, nie wtedy, gdy kulimy się w sobie i przepraszamy, że żyjemy. Nie każdy może być przebojowy i iść przez życie energicznie, to prawda. Nie ma nic złego w byciu osobą spokojną i ze swej natury dość cichą. Jednak dużo ważniejsze od usposobienia jest nastawienie - każdy z nas powinien być świadom swojej wysokiej wartości i swoich mocnych stron. Każdy z nas powinien potrafić brać z życia to, co najlepsze i nie stawiać przed sobą sztucznych barier związanych z naszymi kompleksami czy lękami. I właśnie to zrozumieć doskonale pomogą nam warsztaty coachingowe. Czy warto się na takie udać? A jeżeli tak to na grupowe czy indywidualne? To są pytania, na które zdecydowanie każdy powinien  odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
hobby, rozrywka, czas wolny

Podobne artykuły

rss icon Akcje Poczty Polskiej, PKP PERN-u nie będą wystawione na sprzedaż?

Poczta Polska, PERN Polskie Koleje Państwowe trafią na listę spółek, których akcje nie będą mogły podlegać zbyciu przez Skarb Państwa - zakłada projekt nowelizacji ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Projekt zmienia i m.in. zasady wynagradzania członków Rady ds. spółek.

rss icon Exatel rozbuduje największą sieć światłowodową państwa

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji przedłużyło z końcem września zawartą 3 lata temu z firmą Exatel umowę na operowanie siecią OST 112, do której podpięte są kluczowe dla Polaków systemy bezpieczeństwa, m.in. numer alarmowy 112.

rss icon Polska liderem na produkcji owocowo-warzywnej

Polska był szóstym, pod względem wartości, producentem owoców warzyw na UE-28. Jednak z uwagi na znaczny udział owoców warzyw kierowanych do przetwórstwa, zajmuje także czołowe miejsce na produkcji przetworów owocowo-warzywnych - wynika z najnowszego raportu PKO Banku Polskiego.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 styczeń 2017 listopad 2016 czerwiec 2016 maj 2016 luty 2016 styczeń 2016 sierpień 2015 czerwiec 2015 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 lipiec 2014 kwiecień 2014 październik 2013 marzec 2013 kwiecień 2012 luty 2012