Warsztaty dla każdego


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Każdy z nas z całą pewnością znajdzie coś, nad czym warto popracować. Zasada ta dotyczy zarówno wyglądu, jak i cech charakteru. I właśnie na tym drugim się zatrzymajmy.

Zmiana swojego nastawienia, zmiana swojego podejścia do życia, świata i siebie samych to zmiana bardzo ważna. Warto jej dokonać, gdy czujemy, że nie czujemy się w swojej skórze zbyt komfortowo. Warto również jej dokonać, gdy czujemy, że moment życia, w którym się znajdujemy jest właśnie tym momentem, w którym trzeba coś w sobie zmienić, by zwyciężyć. Praca nad charakterem, praca nad samym sobą to bardzo trudne zadanie. Na szczęście w dzisiejszych czasach można liczyć na solidną i fachową pomoc.

Weź się na warsztat

W dużym mieście takim jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk czy Poznań bardzo często organizowane są warsztaty coachingowe. Indywidualne lub grupowe. I naprawdę warto się na nie udać. Dla samego siebie, swojej własnej satysfakcji i radości z życia. Każdy doskonale wie, że w dzisiejszych czasach nie da się osiągnąć zbyt wiele, nie wtedy, gdy kulimy się w sobie i przepraszamy, że żyjemy. Nie każdy może być przebojowy i iść przez życie energicznie, to prawda. Nie ma nic złego w byciu osobą spokojną i ze swej natury dość cichą. Jednak dużo ważniejsze od usposobienia jest nastawienie - każdy z nas powinien być świadom swojej wysokiej wartości i swoich mocnych stron. Każdy z nas powinien potrafić brać z życia to, co najlepsze i nie stawiać przed sobą sztucznych barier związanych z naszymi kompleksami czy lękami. I właśnie to zrozumieć doskonale pomogą nam warsztaty coachingowe. Czy warto się na takie udać? A jeżeli tak to na grupowe czy indywidualne? To są pytania, na które zdecydowanie każdy powinien  odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
hobby, rozrywka, czas wolny

Podobne artykuły

rss icon Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

Zobacz także:

Copyright ©2022. rev. 4.0. [ ]

maj 2020 luty 2020 czerwiec 2018 maj 2018 grudzień 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 maj 2017 styczeń 2017 listopad 2016 czerwiec 2016 maj 2016 luty 2016 styczeń 2016 sierpień 2015 czerwiec 2015 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 lipiec 2014 kwiecień 2014 październik 2013 marzec 2013 kwiecień 2012 luty 2012 październik 2011