Organizacja eventów w Warszawie


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny

Imprezy integracyjne stały się nieodłącznym elementem nowych firm.

To dzięki nim nowi pracownicy mogą się ze sobą lepiej zapoznać. Jeśli więc dopiero rozpoczynamy tworzyć swoją działalność, koniecznie powinniśmy zorganizować dobrą imprezę integracyjną. Dzięki niej na pewno zadowolimy wszystkich swoich pracowników. Będą oni mogli spędzić ze sobą trochę czasu. Jednak jak zorganizować dobrą imprezę integracyjną?

To wcale nie musi być trudne. Na początku ustalmy więc, gdzie odbędzie się cała zabawa. W końcu miejsce ma tutaj ogromne wrażenie. Pamiętajmy, że na takiej imprezie muszą pojawić się wszyscy nasi pracownicy. Nie możemy nikogo pominąć, bo ta osoba mogłaby się poczuć urażona. Dlatego zainwestujmy w sporą, dużą salę, która pomieści spokojnie wszystkich naszych gości. Dzięki temu umożliwimy im świetną zabawę. Następnie zadbajmy o wystrój takiej sali. On również ma spore znaczenie. Na pewno w takim miejscu muszą znaleźć się szerokie stoły oraz wygodne krzesła. To tam nasi goście będą mogli odpocząć, gdy zmęczą się ciągłymi tańcami oraz zabawami. Dodatkowo, zapewnijmy im szereg, różnorodnych atrakcji. W końcu chcemy, aby nasze przyjęcia na długo pozostało w ich pamięci. Wykażmy się więc odrobiną kreatywności, a nasz impreza na pewno zrobi ogromne wrażenie na wszystkich pracownikach.

Pamiętajmy więc, że dobrze zoorganizowana impreza pozostanie w pamięci naszych gości jeszcze na długi czas. Dzięki temu będą oni pozytywnie nastawieni do naszej firmy i zaczną lepiej wywiązywać się z różnych obowiązków.

Ostatnio miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie zoorganizowanej przez event-planet.pl i muszę przyznać, że mimo sceptycznego nastawienia bawiłem się świetnie.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
hobby, rozrywka, czas wolny

Podobne artykuły

rss icon MF proponuje nowy bufor ryzyka systemowego dla banków

Wprowadzenie dodatkowego bufora ryzyka systemowego dla banków - zakłada projekt rozporządzenia ministra rozwoju finansów, którego nowa wersja pojawiła się na stronie Rządowego Centrum Legislacji.

rss icon UOKiK ostrzega przed firmą telekomunikacyjną Nasza SA

Urząd Ochrony Konkurencji Konsumentów prowadzi postępowanie przeciwko firmie telekomunikacyjnej Nasza SA - podał Urząd. Jak dodał, firma ta wprowadza na błąd klientów, podszywa się pod obsługującego ich operatora.

rss icon Maksymalne stawki podatków opłat lokalnych wzrosną na 2018 r. o 1,9 proc.

W 2018 r., po dwóch latach obniżek związanych z deflacją, wzrosną maksymalne stawki podatków opłat lokalnych. Podwyżka ma związek z inflacją wyniesie średnio 1,9 proc.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2017 maj 2017 styczeń 2017 listopad 2016 czerwiec 2016 maj 2016 luty 2016 styczeń 2016 sierpień 2015 czerwiec 2015 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 lipiec 2014 kwiecień 2014 październik 2013 marzec 2013 kwiecień 2012 luty 2012