Eventy na imprezę firmową


tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, imprezy

Każda dobrze zorganizowana firma ukierunkowana na rozwój dobrze wie, że źródłem sukcesu są ludzie.

Aby pracownicy pracowali wydajnie i efektywnie niezbędne jest zbudowanie dobrze zgranego zespołu. Idealną okazją do budowania ducha pracy zespołowej wśród pracowników jest udana impreza firmowa.

Jaka powinna być impreza firmowa?
Po pierwsze, powinna odbywać się na gruncie, który nie stanowi codziennego miejsca pracy. Świetnym miejscem jest więc ośrodek konferencyjny na łonie natury w niewielkiej odległości od siedziby firmy. Po drugie konieczna jest obecność jak największej ilości pracowników ze wszystkich szczebli tak aby szeregowy pracownik mógł spędzić towarzysko czas także ze swoimi przełożonymi. I po trzecie to co najważniejsze tzn. dobrze dobrana scenografia eventowa.

Jakiego rodzaju eventy są organizowane podczas imprez firmowych?
Obecna oferta skierowana specjalnie na potrzeby imprez firmowych jest szczególnie bogata i zależy tak naprawdę wyłącznie od wysokości budżetu przeznaczonego na organizację. W ramach wydarzeń budujących ducha drużyny profesjonalnie wyspecjalizowane firmy (jako przykład można wymienić www.btl-event.com.pl) zorganizują spotkania tematyczne podczas których będzie można poczuć się jak w prawdziwym kasynie lub jak gwiazda estrady podczas karaoke. Nowością jest wspólna rywalizacja zespołów pracowników podczas wyzwań logicznych w tzw. pokojach zagadek. Jednak do najbardziej popularnych eventów firmowych należą aktywności ruchowe takie jak paintball lub laser tag, wyścigi quadami, parki linowe, biegi przełajowe lub zajęcia strzeleckie. Prawidłowy dobór eventów pozwoli na skuteczne wykorzystanie czasu i pieniędzy przeznaczonych na spotkania firmowe. Wspólnie przeżyte chwile z nutą rywalizacji spowodują, że pracownicy będą mogli poznać swoje mocne i słabe strony co w bezpośredni sposób przełoży się na wyniki firmy.

Zobacz to na zdjęciach:
hobby
rozrywka
czas wolny
imprezy
hobby, rozrywka, czas wolny, imprezy

Podobne artykuły

rss icon Co się stanie z górnictwem węgla kamiennego? Nowe plany rządu

Rząd przygotowuje strategię energetyczną dla Polski. Co dalej z górnictwem kopalniami węgla kamiennego, które przynoszą straty?

rss icon MF proponuje nowy bufor ryzyka systemowego dla banków

Wprowadzenie dodatkowego bufora ryzyka systemowego dla banków - zakłada projekt rozporządzenia ministra rozwoju finansów, którego nowa wersja pojawiła się na stronie Rządowego Centrum Legislacji.

rss icon UOKiK ostrzega przed firmą telekomunikacyjną Nasza SA

Urząd Ochrony Konkurencji Konsumentów prowadzi postępowanie przeciwko firmie telekomunikacyjnej Nasza SA - podał Urząd. Jak dodał, firma ta wprowadza na błąd klientów, podszywa się pod obsługującego ich operatora.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2017 maj 2017 styczeń 2017 listopad 2016 czerwiec 2016 maj 2016 luty 2016 styczeń 2016 sierpień 2015 czerwiec 2015 luty 2015 grudzień 2014 sierpień 2014 lipiec 2014 kwiecień 2014 październik 2013 marzec 2013 kwiecień 2012 luty 2012